info@avicenna.ir

شماره تماس :  88022642

Slide item 1

شرکت داروسازی آوه سینا

شرکت داروسازی آوه سینا تولید کننده اشکال دارویی جامد است. این شرکت از تاریخ تاسیس آن در سال ۱۳۸۲ انواع محصولات خود را به مشتریان داخلی و خارجی عرضه مینماید. امور نظارتی، بازاریابی و فروش و دیگر امور اداری در دفتر مرکزی تهران و پژوهش و پردازش فرمولاسیون در ازمایشگاه های تهران صورت می پذیرند. مدیریت مواد، تولید و کنترل کیفت و ضمانت کیفیت در دو کارخانه مجزا در شهر صنعتی کاوه واقع در ساوه در ۹۰ کیلومتری جنوب تهران انجام می شوند.

Slide item 2

تاسیسات

مجموعه ای‌‌ به مساحت ۲۰،۰۰۰ متر مربع مرکب از آزمایشگاه های پردازش فرمولاسیون و فرایند تولید و کنترل کیفیت، مدیریت مواد، خطوط تولید ، بسته بندی، تجهیزات و تاسیسات فنی، تصفیه پساب، اسمز معکوس، انبار مواد اولیه و انبار محصولات نهایی.

Slide item 3

پژوهش و پردازش

مهمترین وجه تمایز این شرکت با سایر شرکتهای داروسازی داخلی میباشد و متشکل از تیم های پژوهش-پردازش شامل شیمیدانان با مدارک دکترا و فوق لیسانس، دکتری داروسازی به همراه تیم پشتیبانی‌ کارکنان فنی شامل مهندسان شیمی، مکانیک و الکترونیک است.

Slide item 4

کنترل کیفیت و ضمانت کیفیت

A به کار گیری تجهیزات مدرن و به روز آزمایشگاهی از قبیل HPLCs, GCs, UV, IR Atomic Absorption, Polarimeter, etc . سوابق جامع اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه(CAPA) بر اساس آنالیز آماری داده ها.

شرکت دارو سازی آوه سینا در یک نگاه

شرکت داروسازی آوه سینا تولید کننده اشکال جامد دارویی است. این شرکت از تاریخ تاسیس ان در سال 1382 انواع محصولات حود را به مشتریان داخلی و خارجی عرضه مینماید. روابط عمومی، بازاریابی، فروش و دیگر امور اداری و پژوهش و پردازش فرمولاسیون در دفتر مرکزی و ازمایشگاه تهران انجام میگردند. مدیریت مواد، کنترل کیفی و تولید در دو کارخانه مجزا در شهر صنعتی کاوه واقع در ساوه در 90 کیلومتری جنوب تهران انجام میشوند.

sd sd

آخرین اخبار

 • چالش بزرگ صنعت داروئی کشور; واردات رقیب تولید ملی

  چالش بزرگ صنعت داروئی کشور; واردات رقیب تولید ملی

  شاید ساده‌ترین تعریف اقتصاد مقاومتی شتاب دادن به چرخ‌های اقتصاد کشور باشد که مهم‌ترین مولفه موفقیت در آن مصرف کالای تولید‌شده در کشور است. تولید و مصرف کالای داخلی مشکل‌گشای بیکاری، صرفه‌جویی ارزی و افزایش درآمد دولت از محل مالیات بر ارزش افزوده حاصل از تولید است. مهم‌تر اینکه مصرف…

 • حضور در نمایشگاه ایران هلث

  به رسم هر سال، امسال نیز آوه سینا در هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی پزشکی، ایران هلث، که از 25 الی 28 اردیبهشت ماه 93 برگزار شد، شرکت نموده و میزبان تامین کنندگان، پزشکان و دیگر اهالی حوزه سلامت کشور بود.

 • شرکت در نمایشگاه و همایش های مختلف

  شرکت آوه سینا در سال 92 نیز مانند سال های گذشته به منظور معرفی هرچه بیشتر محصولات خود و افزایش جذب مشتری در بازار ایران، در نمایشگاه و همایش های مختلف زیر مشارکت داشته است: نمایشگاه تبریز (28 الی 31 شهریور 1391) نمایشگاه اصفهان (18 الی 21 مهر 1391) همایش…